Telefon 723 505 686  Facebook
MMORAVEC - značkový servis a prodej,
na trhu od roku 1991, prodejny:
Kladno, Beroun, Křivoklát.
DAKR DAKR DAKR DAKR

DakrStroje DAKR

Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD-5 mohl být tou správnou volbou.

Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v porovnání s ručně vedenou technikou mnoho sil. O optimální využití tohoto výkonu se stará hydrostatická převodovka, díky které potenciál motoru beze zbytku využijete a pojezdovou rychlost si upravíte podle aktuálních možností. Chcete-li "přeřadit", máte možnost plynulého nastavení rychlosti v rozmezí 0-10 km/hod vpřed i vzad.

Panter FD-5 je díky své kompaktní velikosti, vysoké stabilitě a minimálním nárokům na údržbu určený pro široké spektrum uživatelů. Jeho snadné ovládání oceníte při práci na svých zahradách, vinohradech, údržbě zelených ploch i v komunálním sektoru. K Panteru FD-5 připojíte pluh, brány, vyorávací radlici, valník, ale také veškeré příslušenství, které již vyrábíme pro stavebnici Panter. Veškeré čelní pracovní nástavce jsou Vám již teď k dispozici, jedná se o dvoubunovou sekačku, diskovou žací lištu, pásový obraceč píce, cepákový mulčovač, zametací kartáč a různé další příslušenství.

Výhodou této zcela nové výrobkové řady, že lze použít současné pracovní adaptéry stavebnice Panter. Pro polní práce zase můžete použít nastavovací tělesa, pluhy, radlice, brány a kypřiče, které jste používali u jednoosých malotraktorů.

doporučené cenydoporučené ceny / typy


DakrPříslušenství k jednotkám

Sekačky Panter jsou vhodné především na větší pozemky nad 2.000 m2. Panter je stavebnicová řada, u které jsme zúročili veškeré naše poznatky v oblasti vývoje nových strojů. Díky tomu se jedná o plně profesionální stavebnici, jež je určena drobným pěstitelům i profesionálním zahradníkům, kteří touží po velmi moderním stroji.

Pro pravidelné sečení travnatých ploch na rovinách i v kopcovitém terénu doporučujeme stavebnicovou bubnovou sekačku Panter FD-2 + RZS 70K s pevnou nápravou. Pro pravidelné sečení členitých zahrad doporučujeme stavebnicovou bubnovou sekačku Panter FD-2H + RZS-70 K s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a plynulou regulací rychlostí vpřed i vzad.

Pro sečení trávy ke krmení či sušení sena, tj. jako náhradu za vysloužilé lištové sekačky doporučujeme stavebnicovou diskovou sekačku Panter FD-2H + DZS 125 o záběru 125 cm s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a plynulou regulací rychlostí vpřed i vzad. Pro sečení pastvin, rozlehlých luk a chráněných oblastí doporučujeme stavebnicovou bubnovou sekačku Panter FD-3 + RZS 121 s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a plynulou regulací rychlostí vpřed i vzad.

Se všemi pohonnými jednotkami Panter můžete celoročně pracovat, stačí připojit některý z přídavných adaptérů.

doporučené cenydoporučené ceny / typy


Prodejna a servis BEROUN

Šafaříkova 664

tel:    311 672 486
mob: 723 505 686

e-mail: beroun@mmoravec.cz
web: roboticke-sekacky-beroun.cz

mapamapa zde

Prodejna a servis KŘIVOKLÁT

Na Sokolí 248

tel:    313 558 888
mob: 602 385 132

e-mail: mmoravec@mmoravec.cz
web: sekacky-rakovnik.cz

mapamapa zde

Prodejna a servis KLADNO

Josefa Čapka 1493, (Sítná)

tel:    312 243 227
mob: 723 505 686

e-mail: kladno2@mmoravec.cz
web: sekacky-kladno.cz

mapamapa zde

Robotické sekačky - ukázky

Kladno - zimní stadion

tel:    312 242 408
mob: 723 505 686

e-mail: kladno@mmoravec.cz
web: automower-kladno.cz

mapamapa zde